Hokejistkám HC Roudnice dvougólový náskok nestačil

Roudnice n. L. – Začaly dobře, ale body si odvezly soupeřky. Hokejistky HC Roudnice v domácím ligovém duelu divize A1 nestačily na Pardubice.

30.10.2014

Ilustrační fotoFoto: František Géla

Po poslední výhře s Litvínovem byla na hráčkách HC patrná snaha v tomto zápase na úspěch navázat. Asi i pod vlivem páteční vydařené oslavy trenérových 35. narozenin se vrhly do zápasu jako lvice. Bojovaly o každý puk a centimetr ledu, obětavě bránily a skákaly do střel. V 10. minutě nasazení korunovala kapitánka Černá individuální akcí a poslala Roudnici do vedení.

Nadále šlo o urputný a ne příliš pohledný hokej. Mírnou převahu domácích se nedařilo odrazit ve skóre, a tak první třetina skončila 1:0. Když se v 31. minutě Černá po přihrávce Kolářové opět trefila, zdálo se být vše na dobré cestě. Prapor odporu hostujících hráček zvedla na začátku 34. minuty Vlková.

Následující fázi utkání lze bez váhání nazvat krásným českým slovem „holomajzna".

Hra se přelévala z jedné strany na druhou a dlužno poznamenat, že domácím hráčkám mizela půda pod nohama. Hostující tým vyrovnal v 37. minutě. Když ve 49. minutě domácí jen těsně nedokázaly ubránit oslabení, začalo to s nimi jít z kopce. Síly jim postupně docházely a ve snaze vyrovnat byly nuceny otevřít hru, což byla voda na mlýn bleskovým protiútokům. Oproti předcházejícímu duelu působily hokejistky HC podstatně sebevědoměji a dokonce byly více jak polovinu utkání blíže k vítězství.

Roudnice - Pardubice 2:5

Branky a nahrávky: 10. Černá, 31. Černá (Kolářová) – 33. Vlková (Hájková), 37. Zárybnická (Kašparová, Topičová), 49. Řepková (Vlková), 55. Jirsová (Držmíšková), 55. Vlková (Kašparová). Vyloučení: 4:6. Třetiny: 1:0, 1:2, 0:3.
Roudnice: Soukupová – Richtrová, Kolářová, Bergerová, Mertová, Černá, Pejšová, Bednářová,  Horáková, Bláhová, Beznosková,  Simiková, Feixová.

Autor: Redakce

30.10.2014 VSTUP DO DISKUSE

Jak vybavit malý dětský pokoj?

Michal Horáček se zúčastnil projektu Den s prezidentským kandidátem, kde Deník postupně představí všechny kandidáty na prezidenta.
56

FOTO, VIDEO: Jsem maloměstský člověk, říká multimilionář Horáček

Byt jako investice? Splátky vás vyjdou dráž

Sníte o vlastní nemovitosti, která bude vydělávat za vás? Fajnová myšlenka, ale neoplýváte-li tučným kontem, vše si pořádně spočítejte. Cesta k úvěru bude totiž náročnější. Tedy pokud přiznáte váš skutečný záměr. Zda se takový úvěr vyplatí, přibližuje Lucie Drásalová, hypoteční analytička Partners.

AUTOMIX.CZ

Česká firma slibuje revoluční materiál pro auta. Karoserie má vážit jen půl kila

Snižování hmotnosti vozů je jedním z nejdůležitějších cílů v automobilovém průmyslu. Zcela převratný materiál, díky kterému by mohla být auta razantně lehčí, nyní vyvíjí jedna firma z Česka. Intenzivně vychází ze zkušeností na poli nanotechnologií a inspiruje se i u lidského těla.

Jak vybrat dveře: Konstrukce a materiál

Když už víte, jaké máte stavební otvory, vyberte i správné dveře. Zvolte materiál a jeho konstrukci, abyste na to měli a zároveň vám to vyhovovalo.

Deník zahájil sérii portrétů kandidátů na prezidenta. Posílejte otázky!

Odstartovala série portrétů nejdůležitějších uchazečů o post českého prezidenta. Každý týden až do konce roku se dozvíte, jak se daný kandidát chová v soukromí, jak reaguje v krizové situaci, jak vede kampaň, a také odpoví na dotazy čtenářů Deníku.