Podřipského deníku. Aktuální zprávy z Podřipska
najdete nově na Litoměřickém nebo Mělnickém deníku.

Litoměřický deník Mělnický deník

Hokejistky HC Roudnice vstoupily do soutěže porážkou

Roudnice n. L. - Předehrávkou devátého kola zahájily mistrovskou soutěž (liga žen divize A1) hokejistky HC Roudnice, které přivítaly HC Kladno 2001. Týmy si prohodily pořadatelství.

9.9.2014

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/František Hlas

Do zápasu vstoupil domácí výběr velice dobře a po chybě hostující útočnice již ve druhé minutě skóroval, kdy po protiútoku Kolářové dorážela Richtrová. Hostující tým byl před duelem jasným favoritem, což dokazoval herní převahou. Roudnické hráčky však hrály velice zodpovědně a postupně vyrovnávaly hru. Zlepšování korunovaly v 19. minutě brankou Beznoskové po nádherné kombinaci Bláhová Feixová v přesilovce.

Ve druhé třetině přišel očekávaný tlak soupeřek, který jim v 25. minutě přinesl snížení z hole Tomasco po přihrávce Knotkové. Domácím se postupně dařilo hru vyrovnávat a několikrát vážně ohrozily soupeřovu branku, ovšem bez využití. Klíčovým se ukázal úsek mezi 7. 17. minutou druhé třetiny. Nejprve domácí hokejistky zvýšeným tlakem donutily hostující hráčky k velice tvrdým zákroků trestaným vyloučením. Ale nabídnutou výhodu se jim nepodařilo využít.

Naopak Kladno po zbytečném a tvrdém faulu Beznoskové (2 + 10) využilo hned po 22 vteřinách přesilovou hru. Roudnický tým musel pokračovat v devíti. Za stavu 2:2 se mu nepodařilo dvakrát skórovat, když nejprve Horáková nedokázala zasunout puk do odkryté branky a o několik vteřin později natřelila tyč. Podle hesla nedáš dostaneš, soupeřky se ještě 18 vteřin před koncem druhé třetiny se poprvé ujaly vedení.

Do třetí třetiny vstoupily domácí hokejistky s mankem jedné branky a k tomu ještě sedm minut v počtu jen devíti hráček. Ohromný tlak Kladenských se dařilo odvracet jen za cenu nezměrného úsilí. Ve 44. minutě Bartůšková kapitulovala po střele Szelongové. Roudnice však neskládala zbraně a snažila se kontrovat hlavně z jedovatých protiútoků.

V této části se jednalo o souboj vůlí, protože oběma soupeřům kvapně docházely síly. Za kratší konec tentokrát tahal pořádající výběr. Soupeřkám se podařilo vstřelit pátou branku pět minut před koncem. Po následném vhazování sice svěřenkyně Tomáše Dudka rychle snížily brankou Bednářové, ale Kladno těsně před koncem pečetilo skvěle hrající Šarlotou Tomasco.

Roudnice - Kladno 3:6

Branky a asistence: 2. Richtrová (Kolářová), 19. Beznosková (Feixová, Bláhová), 56. Bednářová - 25. Tomasco (Knotková), 37. Jančová (Vopravilová), 40. Tomasco (Vopravilová), 44. Szelongová (Vopravilová), 56. Szelongová, 59. Tomasco. Vyloučení:5:3, navíc HCR 10 min OT. Třetiny: 2:0, 0:3, 1:3. Využití:1:1. V oslabení: 0:1. Rozhodčí: Krob, Folk. Diváci:63.

Roudnice: Bartušková - Černá, Bednářová, Kolářová, Bergerová, Feixová, Bláhová, Beznosková, Simiková, Richtrová, Horáková.

Kladno: Nenadálová - Tomasco, Szelongová, Vopravilová, Jančová, Knotková, Neissová, Barendregt, Garažiová, Kiribuchi, Nováková, Selicharová, Charvátová, Kozlerová, Vaňoučková.

Pavel Richtr

Autor: Redakce

9.9.2014 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Informační technologie - Informační technologie Programátor 45 000 Kč Vývojáři softwaru Software developer. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 45000 kč. Volných pracovních míst: 29. Poznámka: Místo výkonu práce: Římská 526/20, Praha 2, Prvotní kontakt: email - valerie.dvorackova@altersis.com, Min. 3 roky zkušeností - Net, C#, Silverlight, WCF, Entity framework, Multi threading, Windows OS, Java, Anglický jazyk (C1). Pracoviště: Altersis s.r.o. praha, Římská, č.p. 526, 120 00 Praha 2. Informace: Valerie Dvořáčková, +420 721 245 177. Výroba - Výroba Zámečníci strojů 20 000 Kč Zámečníci strojů ZÁMEČNÍK. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč, mzda max. 40000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: MÍSTO VÝKONU: Lukavice č.p. 237, 561 51 Letohrad, NÁPLŇ PRÁCE: kusová výroba - řezání, vrtání, broušení, sváření TIG (nerez, hliník), CO2 (ocel), ohýbání plechů, atd.. , PRACOVNÍ DOBA: klouzavá s jádrem 8 - 13 hodin, NABÍZÍME: odměny 0 - 100 % základu, Dle domluvy možnost uzavřít i dohodu o provedení práce. , KONTAKT: pan Šebek telefonicky (9 - 15 h) nebo e-mailem. Pracoviště: Lase s.r.o., provozovna lukavice, 561 51 Letohrad. Informace: Ladislav Šebek, +420 603 221 608. Zdravotnictví - Zdravotnictví Zdravotničtí asistenti, praktické 16 200 Kč Zdravotničtí asistenti (praktické sestry) Praktická sestra. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 16200 kč, mzda max. 20000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Místo výkonu práce. Varnsdorf, oddělení LDN., Kontakt: Vrchní sestra Helena Švorcová - osobně, telefonicky na tel.: 412372445 klapka 223, e-mailem kancelar@nemvdf.cz. Pracoviště: Nemocnice varnsdorf, Karlova, č.p. 2280, 407 47 Varnsdorf 1. Informace: Helena Švorcová, +420 412 372 445klapka223. Doprava a logistika - Řidič skupina B+C 30 000 Kč Sháníme do našeho mladého kolektivu řidiče, jedná se o rozvoz masa pravidelným zákazníkům v bedýnkách, nakládka Kladno, rozvoz Středočeský kraj, stálá ranní, všední dny.

Tomáš Řepka odehrál v dresu SK Panthers Čelákovice soutěžní zápas ve čtvrté třídě.
47

Soud projednával obžalobu Řepky. Hrozí mu osm let, k soudu nepřišel

Patrizio Stronati na snímku z semifinále fotbalového poháru MOL Cup mezi FK Mladá Boleslav a SFC Opava v Mladé Boleslavi 26. dubna 2017.
15

Myslel jsem, že si ze mě střílí, říká reprezentační nováček o pozvánce

Další změna ve FAČR! Vedoucím Sportovně-technického úseku je nově Jiří Kotrba

Změny ve Fotbalové asociaci České republiky pokračují. Novým ředitelem Sportovně-technického úseku se stal Jiří Kotrba. Pod něj bude spadat mimo jiné projekt regionálních fotbalových akademií, úseky grassroots, TOP soutěží či talentované mládeže.

Jablonec odstřelil Olomouc a nadělil jí tři góly. O vítězství rozhodl Doležal

V koncovce se dlouho trápili, ale nakonec dokázali nasázet góly a vybojovat tři body. Jablonečtí fotbalisté zásluhou Martina Doležala porazili Olomouc 3:0.

Fotbalisté Viktorie rozstříleli Mladou Boleslav. Zvítězili 6:1

Fotbalisté Viktorie Plzeň porazili po výborném výkonu v šestém ligovém kole Mladou Boleslav vysoko 6:1 a vrátili se do čela tabulky, kterou vedou o dva body před pražskou Slavií.

Další teplický debakl. Slavia se na tři body na Stínadlech nenadřela

Strašidelnou bilanci posledních domácích zápasů Teplice nezlomily ani v sobotním utkání s pražskou Slavií. Prohrály 0:3, přičemž z posledních pěti domácích duelů čtyři prohrály, pokaždé minimálně o tři branky. Pražané se na tři body tentokrát příliš nenadřeli, vedení nabyli lehce už v první půli.