Podřipského deníku. Aktuální zprávy z Podřipska
najdete nově na Litoměřickém nebo Mělnickém deníku.

Litoměřický deník Mělnický deník

Hvězda rozhodla o vítězství už v první dvacetiminutovce

Roudnice n. L. - Tříbrankové manko už nesmazali. Hokejisté HC Roudnice podlehli v dalším duelu finálové části Pražského přeboru na domácím ledě Hvězdě Praha 2:5.

12.2.2014

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/František Hlas

Hosté vstoupili do duelu mnohem lépe, v desáté minutě vedli už 2:0. Před odchodem do šaten přidal v přesilovce třetí gól Pražanů Nedvěd. Domácí se v prostřední části zvedli, díky dvěma trefám zápas zdramatizovali, ale favorit překvapení nepřipustil.

V dalším kole zajíždí Roudnice na led Letňan (15. 2.).

Roudnice - Hvězda 2:5

Branky a nahrávky:26. Drábek (Barcal), 31. Drábek (Kopecký, Barcal) - 6. Lobo (Hucko, Nedvěd), 10. Klečka (Štrébl, Fiala), 19. Nedvěd (Hučko, Fuks), 51. Láska (Petráček), 54. Nedvěd (Fuks). Vyloučení: 8:7. Třetiny: 0:3, 2:0, 0:2. Diváci: 78.

Roudnice: Kolařík - Kopecký, Hlavička, Macek, Purma, Tintěra, Pokorný, Sailer, Nenadál, Beránek, Barcal, Krob, Landsdorf, Kuchař, Drábek, Novák, Dobiáš, Martinec.

SERVIS

Utkání 6. kola první fotbalové ligy FK Jablonec - Sigma Olomouc. Martin Doležal (vpravo) z Jablonce a Václav Jemelka z Olomouce.
5

Jablonec odstřelil Olomouc a nadělil jí tři góly. O vítězství rozhodl Doležal

Fotbalisté Viktorie Plzeň rozstříleli Mladou Boleslav 6:1.
39

Fotbalisté Viktorie rozstříleli Mladou Boleslav. Zvítězili 6:1

Další teplický debakl. Slavia se na tři body na Stínadlech nenadřela

Strašidelnou bilanci posledních domácích zápasů Teplice nezlomily ani v sobotním utkání s pražskou Slavií. Prohrály 0:3, přičemž z posledních pěti domácích duelů čtyři prohrály, pokaždé minimálně o tři branky. Pražané se na tři body tentokrát příliš nenadřeli, vedení nabyli lehce už v první půli.

Heroické Sigmě tleskal celý stadion ve stoje. Zmáčkla Sevillu, padla o gól

/FOTOGALERIE/ Úžasný zážitek! Mexické vlny, hrdinské nasazení a závěrečný aplaus i přes porážku. Fanoušci ocenili skvělý výkon Sigmy.