Podřipského deníku. Aktuální zprávy z Podřipska
najdete nově na Litoměřickém nebo Mělnickém deníku.

Litoměřický deník Mělnický deník

Kobru udolali devíti přesnými ranami

Roudnice n. L. - Zatímco u soupeře se na výhru nadřeli (5:7), tentokrát hokejisté HC Roudnice rezervu Kobry smetli. Do tabulky Pražského přeboru si připsali dva body a dotáhli se na čtvrté Louny.

10.12.2013

Ilustrační fotografieFoto: Petr Šilar

Domácí otevřeli skóre už ve druhé minutě, kdy překonal Kucharzyka Nenadál. Stejný hráč pak přidal druhý gól a v závěru první třetiny zvyšoval už na 3:0 Pokorný.

Roudnice měla zápas pod kontrolou, hosté se premiérového gólu dočkali až za stavu 4:0, kdy se trefil Procházka. I nadále však diktovali tempo domácí, kteří bez problémů vyhráli 9:2.

V dalším kole se celek z Podřipska představí na ledě šestých Bohemians (14. 12.).

Výsledky 14. kola: Roudnice - Kobra Praha B 9:2, Zbraslav - Hvězda Praha 4:7, Lomnice n. P. - Žižkov Praha 9:6, Letňany - Louny 5:1, Bohemians Praha - Olympik Praha 4:4.

HC Roudnice Kobra Praha B 9:2

Branky a nahrávky: 2. Nenadál (Barcal, Michajlov), 8. Nenadál (Purma), 20. Pokorný (Barcal), 22. Sailer (Kopecký), 29. Drábek (Sailer), 35. Sailer (Hlavička), 37. Pokorný (Sailer), 38. Beránek, 57. Šatra - 26. J. Procházka ml. (Kostka), 39. Šubrt (Hanzlík). Vyloučení:4:2. Využití:0:0. V oslabení:0:0. Třetiny:3:0, 5:2, 1:0. Diváci:111.

Roudnice: Kolařík (Folk) - Kopecký, Hlavička, Vacek, Purma, Michajlov, Tintěra, Pokorný, Sailer, Nenadál, Beránek, Barcal, Krob, Landsdorf, Šatra, Drábek, Dobiáš.

SERVIS

Gastronomie - Pomocný kuchař/ka 15 000 Kč Hledáme pro náš stravovací provoz v Písku. Náplň práce: pomocné práce v kuchyni a výdej jídel. Gastronomie - Číšníky 16 000 Kč Vyhlášený Švejk restaurant v centru Prahy s velkou kapacitou a letní zahrádkou (celoroční provoz - zateplená) přijme samostatně účtující číšníky a servírky, na plný úvazek s nástupním platem 16.000 Kč čistého plus denní tipy dle tržby vyplácené každý den večer. Mladý kolektiv, velká návštěvnost po celý rok. Pracovní smlouva a přihlášení na úřady (zdravotní a sociální pojištění samozřejmostí - všechno toto platí společnost) ihned při nástupu. Nevyučené zaučíme. Nástup možný ihned. Tel.: 776 333 328 nebo Stavebnictví - Stavebnictví Zedník 17 000 Kč Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva) zedníci. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 17000 kč, mzda max. 25000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Po měsíci možný přechod na pracovní smlouvu na dobu neurčitou. Náplň práce: hrubé stavby, zdění a omítky, fasády zámecké dlažby, obkladačské a sádrokartonářské práce, rekonstrukce stávajících budov nebo stavby na klíč. Požadavky: vyučení v oboru, v případě základního vzdělání praxe a znalost stavebních materiálů, spolehlivost, přesnost, samostatnost, časová flexibilita, zručnost., , Způsob kontaktu: předem telefonicky dohodnout schůzku nebo e-mailem. Pracoviště: Vít marek - č. těšín, Štefánikova, č.p. 6, 737 01 Český Těšín 1. Informace: Marek Vít, +420 774 826 040. Gastronomie - Pomocný kuchař/ka 10 000 Kč Hledáme pro náš stravovací provoz v Písku. Náplň práce: pomocné práce v kuchyni a výdej jídel.

Utkání 6. kola první fotbalové ligy FK Jablonec - Sigma Olomouc. Martin Doležal (vpravo) z Jablonce a Václav Jemelka z Olomouce.
5

Jablonec odstřelil Olomouc a nadělil jí tři góly. O vítězství rozhodl Doležal

Fotbalisté Viktorie Plzeň rozstříleli Mladou Boleslav 6:1.
39

Fotbalisté Viktorie rozstříleli Mladou Boleslav. Zvítězili 6:1

Další teplický debakl. Slavia se na tři body na Stínadlech nenadřela

Strašidelnou bilanci posledních domácích zápasů Teplice nezlomily ani v sobotním utkání s pražskou Slavií. Prohrály 0:3, přičemž z posledních pěti domácích duelů čtyři prohrály, pokaždé minimálně o tři branky. Pražané se na tři body tentokrát příliš nenadřeli, vedení nabyli lehce už v první půli.

Heroické Sigmě tleskal celý stadion ve stoje. Zmáčkla Sevillu, padla o gól

/FOTOGALERIE/ Úžasný zážitek! Mexické vlny, hrdinské nasazení a závěrečný aplaus i přes porážku. Fanoušci ocenili skvělý výkon Sigmy.