Přitom si proti Pražanům vypracovali dvoubrankový náskok. Nejprve se v osmé minutě prosadil Pokorný, na kterého po zaváhání hostujícího gólmana navázal na začátku druhé třetiny Tintěra. Jenže o tři minuty později Schubert snížil a dva slepené góly Kováře a Stuchlíka domácí výběr „vykolejily".

Roudničtí se v šatně oklepali a v poslední části si vytvořili tlak, branku však už nevstřelili, naopak ještě jednou inkasovali.

Výsledky 2. kola: Kobra Praha B – Louny 4:2 (předehráno), Letci Letňany – Žižkov Praha 12:2, Zbraslav – Hvězda Praha 4:0, Roudnice – Bohemians Praha 2:4, Lomnice n. P. – Olympik Praha 8:8.

Roudnice - Bohemians 2:4

Branky a asistence: 8. Pokorný (Martinec, Sailer), 23. Tintěra – 26. Schubert (Švadlenka), 31. Kovář (Cetl), 31. Stuchlík (Žák), 47. Hlaváček (Trpišovský). Vyloučení: 6:6. Využití: 0:0. Třetiny: 1:0, 1:3, 0:1. Diváci: 97.
Roudnice: Kolařík – Kopecký, Vacek, Martinec, Richter, Pokorný, Sailer, Hubálek, Beránek, Landsdorf, Kuchař, Purma, Tintěra, Pavlata.