Lépe vstoupili do zápasu domácí borci, kteří vedli v deváté minutě po dvou brankách Čápa už 2:0. O chvíli později ale na druhé straně zafungovala spolupráce Nenadála s Beránkem a celek z Podřipska snížil. Kontaktní gól hosty nakopl, do konce první třetiny otočili zápas trefami Pokorného a Sailera.

Pražané si vzali ještě jednou vedení zpět (28. min.), poté už ovšem tahali za kratší konec provazu. Pokorný zkompletoval hattrick a před sirénou se trefil i Purma. V poslední dvacetiminutovce byli o něco úspěšnější domácí, ale hokejisté Roudnice těsně vedení uhájili.

V dalším kole se Roudnice představí na domácím ledě, kde hostí Kobru Praha B.

Výsledky 13. kola: Hvězda Praha - Lomnice n. P. 4:4, Kobra Praha B - Leťnany 3:5, Olympik - Roudnice 6:7, Žižkov - Bohemians 4:0, Louny - Zbraslav 5:2.

HC Olympik Praha - HC Roudnice 6:7

Branky a nahrávky:5. Čáp (Žilík), 9. Čáp (Kolář, Žilík), 22. Meszároš (Mařík), 28. Čáp (Schlixbier, Mařík), 47. Kolář (Krch), 55. Krnáč (Meszároš) - 11. Beránek (Nenadál), 13. Pokorný (Sailer), 17. Sailer (Dobiáš), 30. Pokorný (Hlavička), 36. Pokorný (Purma), 39. Purma, 54. Sailer (Pokorný). Vyloučení: 6:7, navíc Mařík (Olympik) 10 min. OT. Využití: 0:0. Třetiny: 2:3, 2:3, 2:1. Diváci: 50.

Roudnice: Kolařík (Folk) - Kopecký, Hlavička, Purma, Vacek, Michajlov, Tintěra, Pokorný, Sailer, Beránek, Barcal, Nenadál, Landsdorf, Novák, Dobiáš.