Podřipského deníku. Aktuální zprávy z Podřipska
najdete nově na Litoměřickém nebo Mělnickém deníku.

Litoměřický deník Mělnický deník

Roudnice dala Kobře třináct branek

Roudnice n. L. - Třináctkrát slavily vstřelení gólu hokejistky HC Roudnice nad Labem, které na domácím ledě rozstřílely Kobru Praha 13:0.

23.1.2014

Ženský hokej: Roudnice nad Labem - Kobra Praha.Foto: Vladimír Rámeš

Po druhé třetině to bylo ještě o přijatelných pět branek, v poslední části části ale Pražanky odpadly.

Roudnice - Kobra Praha 13:0 (4:0, 1:0, 8:0)

Branky a asistence: 8. Feixová (Pejšová, Bláhová), 9. Pejšová (Kolářová), 18. Bláhová (Pejšová, Kolářová), 19. Bláhová (Pejšová, Černá), 32. Bednářová (Beznosková), 43. Feixová, 49. Feixová (Pejšová, Kolářová), 49. Feixová (Pejšová, Kolářová), 50. Doubková (Richtrová, Kolářová), 53 Procházková (Richtrová, Kolářová), 57. Pejšová (Feixová, Bláhová), 58. Černá, 60. Pejšová (Černá).

Vyloučení: 2:5, navíc Benešová (Kobra) 10 min. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Rozhodčí: Prášek, Gabriel.

V sobotu hraje Roudnice na ledě druhého týmu tabulky ESA Praha.

SERVIS

Utkání 6. kola první fotbalové ligy FK Jablonec - Sigma Olomouc. Martin Doležal (vpravo) z Jablonce a Václav Jemelka z Olomouce.
5

Jablonec odstřelil Olomouc a nadělil jí tři góly. O vítězství rozhodl Doležal

Fotbalisté Viktorie Plzeň rozstříleli Mladou Boleslav 6:1.
39

Fotbalisté Viktorie rozstříleli Mladou Boleslav. Zvítězili 6:1

Další teplický debakl. Slavia se na tři body na Stínadlech nenadřela

Strašidelnou bilanci posledních domácích zápasů Teplice nezlomily ani v sobotním utkání s pražskou Slavií. Prohrály 0:3, přičemž z posledních pěti domácích duelů čtyři prohrály, pokaždé minimálně o tři branky. Pražané se na tři body tentokrát příliš nenadřeli, vedení nabyli lehce už v první půli.

Heroické Sigmě tleskal celý stadion ve stoje. Zmáčkla Sevillu, padla o gól

/FOTOGALERIE/ Úžasný zážitek! Mexické vlny, hrdinské nasazení a závěrečný aplaus i přes porážku. Fanoušci ocenili skvělý výkon Sigmy.