Celek z Podřipska držel dlouho nadějný výsledek. Sice inkasoval v polovině úvodní třetiny první branku, ale v 28. minutě bylo srovnáno, když se prosadila Černá. Domácím vrátila vedení Dvořáková, jenže na začátku poslední dvacetiminutovky Roudnice znovu srovnala krok díky Šebíkové. Pak už ale skórovala pouze Plzeň, navíc hned pětkrát, takže hostující výběr nakonec odjel s debaklem.

Roudnice nad Labem se tak na úkor postupujících Karlových Varů po roce vrací do nejnižší české skupiny A2.

V neděli se Roudnice od 16 hodin představí na domácím ledě v duelu s druhým Berounem.

HC Plzeň 1929 – HC Roudnice 7:2

Branky a nahrávky: 11. Lorencová (A. Halounová, S. Halounová), 36. Dvořáková, 43. Krejníková (Dvořáková), 44. S. Halounová, 55. Krauzová (Krejníková), 58. A. Halounová (Lorencová), 59. Krauzová (Lorencová, Dvořáková) – 28. Černá, 42. Šebíková. Rozhodčí: Kasl – Jakešová, Soukup. Vyloučení: 2:7, navíc Feixová (Rce) 10 min. Třetiny: 1:0, 1:1, 5:1. Diváci: 32.

HC Roudnice: Soukupová – Pejšová, Richtrová, Bergerová, Černá, Šebíková, Bednářová, Horáková, Bláhová, Beznosková, Simiková, Feixová, Vozárová.