Přitom do víkendového utkání vstoupily dobře, v jedenácté minutě je dostala do vedení Pejšová. Radost ale netrvala dlouho, po rozehrání překonala Bartůškovou poprvé Vopravilová. Kladno odskočilo ve druhé části na rozdíl dvou branek, naději pak v poslední třetině vykřesala Černá. Kladno ale znovu rychle odpovědělo a v závěru přidalo další dvě přesné trefy.

Také v příštím kole hraje Roudnice doma, v neděli 19. října hostí od 16 hodin Litvínov.

Roudnice - Kladno 2:6

Branky a nahrávky: 11. Pejšová (Bláhová), 47. Černá – 11. Vopravilová, 27. Pavelcová (Vopravilová), 31. Szelongová (Jančová, Vopravilová), 47. Szelongová (Pašková, Nováková), 56. Procházková (Nováková), 59. Vopravilová (Jančová, Pavelcová). Vyloučení: 2:4. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Třetiny: 1:1, 0:2, 1:3.

Roudnice: Bartůšková – Richtrová, Kolářová, Bergerová, Mertová, Černá – Pejšová, Bednářová, Horáková, Bláhová, Beznosková, Simiková, Feixová.

6.     Roudnice n. L.           0     0     0     5     11:31     0

Výsledky 4. kola: HC Litvínov – HC Berounské Lvice  3:1, Tesla Pardubice – HC Plzeň 1929 2:1, HC Roudnice – HC 2001 Kladno 2:6.