Podřipského deníku. Aktuální zprávy z Podřipska
najdete nově na Litoměřickém nebo Mělnickém deníku.

Litoměřický deník Mělnický deník

To byla smršť! Osm gólů za první třetinu

Roudnice n. L. – Takovou první třetinu asi nikdo v roudnickém dresu nepamatuje. Hokejisté HC vedli v domácím duelu nad Žižkovem už 8:1, ale nakonec porazili v utkání Pražského přeboru svého soupeře jen o dvě branky  9:7.  Třikrát se do listiny střelců zapsal Nenadál.

19.3.2015

Ilustrační fotoFoto: Jiří Hejtmánek

Hosté se v úvodní dvacetiminutovce nestačili divit. Poprvé se prosadili až v době, kdy prohrávali 4:0. To snižoval Krupka, jenže pak se čtyřikrát v řadě prosadili znovu domácí.  Pražané se nevzdali a dali výsledku ze svého pohledu přijatelnou podobu.

Roudnice v dalším kole nastoupí proti Olympiku.

Roudnice nad Labem - Žižkov 9:7

Branky a asistence: 3. Drábek (Barcal, Martinec), 9. Pokorný (Sailer), 10. Pavlata (Drábek), 12. Beránek (Tintěra), 14. Nenadál (Sailer), 15. Nenadál (Beránek), 15. Drábek (Barcal), 19. Pavlata (Richter), 37. Nenadál (Sailer) –  13. Krupka (Kindl), 22. Kašpar (Kindl), 26. Krupka (Kašpar), 27. Vondřejc, 27. Kašpar (Kindl), 39. Vondřejc (Čvančara), 60. Čvančara. Vyloučení: 9:4, navíc Richter (R) 10+OK, Orság (Ž) 10. Využití: 0:3. V oslabení: 1:0. Rozhodčí: Plachý. Třetiny: 8:1, 1:5, 0:1. Diváci: 60.

Roudnice: Kolařík – Kopecký, Richter, Vacek, Martinec, Pokorný, Kuchař, Beránek, Tintěra, Pavlata, Purma, Nenadál, Sailer, Barcal, Drábek.

SERVIS

Gastronomie - Kuchař/ka na pohodu 30 000 Kč Do malého kolektivu hledáme kuchaře a kuchařky. Krátký a dlouhý týden. Česká kuchyně a minutky. HPP, možnost i brigády na pevně stanovenou dobu. Pohodový kolektiv, kde každý zná své místo a dokáže zaskočit i za kolegy. Služby - Pracovník pneuservisu 22 000 Kč Do našeho týmu hledáme nového zaměstnance na pozici pracovník pneuservisu + technik renovace autolaků. Náplň práce: přezutí, vyvážení PNEU apod. Renovace autolaků , renovace světlometů , čištění interiéru Stavebnictví - Stavebnictví Zedník 20 000 Kč Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva) Zedník, obkladač, štukatér. Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč, mzda max. 25000 kč. Volných pracovních míst: 10. Poznámka: První kontakt se zaměstnavatelem telefonicky nebo e-mailem, , - Komunikační znalost ČJ, - Vzdělání a praxe ve stavebním oboru, - Obsah práce: zednické, obkladačské, štukatérské , - Místo výkonu práce: práce na stavbách v rámci ČR, , Zaměstnanecké výhody:, Týden dovolena navíc, příspěvek na dopravu, stravu, pojištění, firemní vozidlo, možnost kariérního růstu a dalšího vzdělávání,. Pracoviště: Kaiserbau s. r. o., Gebauerova, č.p. 4502, 615 00 Brno 15. Informace: O. Šleglová, +420 776 777 785(ÚT+ČT8-17h). Stavebnictví - Do HPP jeřábníka - stav. zámečníka 25 000 Kč Společnost KLEINEIDAM s.r.o. přijme do HPP jeřábníka - stavebního zámečníka, montéra. Práce po celé ČR. Nepožadujeme bydliště v okolí společnosti. Více při osobním pohovoru.

Utkání 6. kola první fotbalové ligy FK Jablonec - Sigma Olomouc. Martin Doležal (vpravo) z Jablonce a Václav Jemelka z Olomouce.
5

Jablonec odstřelil Olomouc a nadělil jí tři góly. O vítězství rozhodl Doležal

Fotbalisté Viktorie Plzeň rozstříleli Mladou Boleslav 6:1.
39

Fotbalisté Viktorie rozstříleli Mladou Boleslav. Zvítězili 6:1

Další teplický debakl. Slavia se na tři body na Stínadlech nenadřela

Strašidelnou bilanci posledních domácích zápasů Teplice nezlomily ani v sobotním utkání s pražskou Slavií. Prohrály 0:3, přičemž z posledních pěti domácích duelů čtyři prohrály, pokaždé minimálně o tři branky. Pražané se na tři body tentokrát příliš nenadřeli, vedení nabyli lehce už v první půli.

Heroické Sigmě tleskal celý stadion ve stoje. Zmáčkla Sevillu, padla o gól

/FOTOGALERIE/ Úžasný zážitek! Mexické vlny, hrdinské nasazení a závěrečný aplaus i přes porážku. Fanoušci ocenili skvělý výkon Sigmy.