Sólo koncert zpěvačky, houslistky a autorky písniček Ivy Bittové je v sobotu večer v kadaňském KZ Orfeum. Těšme se na osobitou umělkyni, kterou by asi divák nečekal jako sudičku ve filmu Tři bratři. A přesto v něm je.

Bacha na Zuby

V pátek od 20.00 rozjede koncert v hospodě U letního kina Litoměřice skupina Zuby Nehty. Po neuvěřitelných patnácti letech má nové CD se třinácti novými autorskými písněmi. Vzniklo pod producentským dohledem Miroslava Wanka z Už jsme doma.

„Zuby Nehty vznikly na základech dívčí punkrockové kapely Dybbuk, jejich zatím poslední album z roku 1999 má jméno Loď odplouvá. Vstupné v předprodeji je 130, na místě 150 Kč," řekl Michal Hanz z agentury Modrý z nebe.

Na své tradiční vánoční turné vyrazí již brzo zpěvačka Lucie Bílá. Ale asi ji máte rádi i přesto, že jí medaili udělil Miloš Zeman. Lucie Bílá má vánoční koncert s Maláskovou kapelou 1. prosince ve Varnsdorfu vyprodaný. Ale chcete-li si ji užít, je tu šance navštívit její koncert plný vánočních romancí 12. prosince ve Sportovní hale v Mostě.

Marie s Jarkem?

Paniku může vyvolat informace, že zpěvačka Marie Rottrová jede na sever Čech 11. prosince na vánoční koncert se skupinou Neřež a s Jaromírem Nohavicou. Jarek ale nebude, jen má Marie ve svém repertoáru pár jeho písní.