Tentokrát si čtveřice Woznicki, Hrnčíř, Hervert a Pospíšil přivezla všechny body od Krupky B (1:10) a SKST Děčín (3:10).  Štětí podlehlo v Děčíně 10:2, ale přivezlo si remízu z Krupky 9:9. A právě oba celky z regionu si to včera po uzávěrce LtD rozdaly o další mistrovské body.

Jednotlivci: 1. Hrnčíř (TTC Litoměřice B), 24 vítězství, 2 prohry, úspěšnost, 92,31%, 2. Kroupa (TJ Slavoj Severotuk Ústí D), 38, 5, 88,37%, 3. Woznicki (TTC Litoměřice B), 30, 4, 88,24%, 4. Rödling (KST Jirkov B Slévárna CV), 20, 6, 76,92%, 5. Hybler (SKP Sever Ústí nad Labem), 34, 11, 75,56%.

Divize
1.    Litoměřice B    13    13    0    0    0    130:44    39
2.    Slavoj Ústí D    13    9    2    2    0    120:85    33
3.    Sever Ústí    13    9    2    2    0    112:81    33
4.    TTC Litvínov     13    8    1    4    0    103:81    30
5.    SKST Teplice     13    5    3    5    0    104:95    26
6.    Sever Žatec     13    5    1    7    0    93:105    24
7.    TJ Krupka B    13    3    4    6    0    89:107    23
8.    SKST Děčín    13    5    0    8    0    92:103    23
9.    KST Jirkov B    13    5    0    8    0    88:109    23
10.    Baník Most B    13    3    3    7    0    101:111    22
11.    SK Štětí     13    2    3    8    0    86:123    20
12.    Baník Most C    13    1    1    11    0    52:126    16


V KP I. třídy se roudnické rezervě nevede, je až předposlední příčce. O víkendu se představí na stolech KST Jirkov C a Baníku Březenecká.

Jednotlivci: 1. Franěk (TJ Sokol Filipov), 57, 3, 95%, 2. Fiklík (TJ Slavoj Severotuk Ústí  E), 34, 5, 87,18%, 3. Budinský (TJ Slavoj Severotuk Ústí  E), 25, 6, 80,65%, 4. David (TTC Litvínov B), 34, 9, 79,07%, 5. Weichart (TJ Slavoj Severotuk Ústí E), 35, 10, 77,78%.

KP I. třídy
1.    Slavoj Ústí E    17    15    0    1    1    153:61    46
2.    Sokol Filipov     17    10    3    4    0    157:117    40
3.    SKST Teplice B    17    10    2    5    0    141:115    39
4.    TTC Litvínov B    17    10    1    6    0    145:103    38
5.    Baník Most D    15    10    2    3    0    126:85    37
6.    Sever Ústí B    17    9    1    7    0    140:116    36
7.    KST Jirkov C    17    9    0    8    0    125:132    35
8.    B. Březenecká     17    8    0    9    0    120:135    33
9.    Chemička Ústí    17    7    1    9    0    120:132    32
10.    Sokol Lenešice     15    7    0    8    0    102:116    29
11.    TJ Smolnice     15    6    0    9    0    113:116    27
12.    KST Most     17    4    0    13    0    81:144    25
13.    Roudnice B    15    4    0    11    0    84:134    23
14.    Č. Kamenice     17    1    0    16    0    67:168    19


Sokol Terezín je v čele KP II. třídy sk. C s nadějným náskokem. A ten se asi nezmenší ani po dalším utkání, ve kterém včera Terezín hostil poslední Market Ústí.

Jednotlivci: 1. Novák (TTC Roudnice D), 27, 1, 96,43%, 2. Steif (ASK Lovosice), 40, 4, 90,91%, 3. Culek (TJ Chemička Ústí nad Labem B), 43, 5, 89,58%, 4. Jindřich (TJ Sokol Terezín), 29, 7, 80,56%, 5. Kysilka (TTC Roudnice D), 29, 7, 80,56%. 

KP II. třídy sk. C
1.    Sokol Terezín     12    10    2    0    0    125:91    34
2.    Sokol Filipov B    12    7    3    2    0    137:79    29
3.    Roudnice D    12    8    1    3    0    128:88    29
4.    Chem. Ústí  B    13    7    2    4    0    126:108    29
5.    ASK Lovosice     12    7    2    3    0    122:94    28
6.    Roudnice C    13    7    0    6    0    128:106    27
7.    SK Štětí B    13    6    1    6    0    114:120    26
8.    SKST Děčín B    12    5    1    6    0    105:111    23
9.    Benešov n. Pl.    13    4    1    8    0    93:141    22
10.    Sever Ústí C    12    5    0    7    0    103:113    22
11.    Kalich Ltm    12    1    1    10    0    80:136    15
12.    MARKET Ústí     12    0    0    12    0    71:145    12