„Některé výlohy se zaplní do konce roku. Přibude například lékárna. Další obchody se pak do centra nastěhují na jaře 2014. Bude se jednat o obchody s oděvy," sdělil jednatel developera JTH Group Jaroslav Třešňák. Ten dodal, že nebylo možné všechny prostory obsadit z důvodu finanční krize, která se podepsala na kupní síle. „Lidé neutráceli, což je pro maloobchod vždy špatné. Na jaře by však situace mohla být jiná."

Obchodní galerie u Intersparu se hemžila lidmi od pátečního rána. Otevřené jsou již obchody Intersport, Planeo Elektro, Gate, CCC Boty, Dráčik, Knihy Dobrovský a řada menších prodejců a obchodů poskytujících služby a občerstvení. V nejbližších dnech se na nové zákazníky připravuje také Dm drogerie, JYSK, nebo Erotic City. V nákupním centru je i kadeřnictví, nehtové studio nebo prodejna vín.

Část prostoru řeší problém s chybějící podlahovou krytinou. Na vině je prý dodavatel. „Bohužel jsme museli řešit nepříjemnosti s dodavatelem dlažby. Tu se nám proto nepodařilo položit ještě před slavnostním otevřením obchodu, provozu ale nic nebrání. Do týdne bude podlaha hotová," uvedl Třešňák.