VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Na těchto stránkách najdete archivní články
Podřipského deníku. Aktuální zprávy z Podřipska
najdete nově na Litoměřickém nebo Mělnickém deníku.

Litoměřický deník Mělnický deník

MAS Podřipsko podpoří kulturní, sportovní, společenské a vzdělávací akce

Podřipsko - V rámci získané dotace z Programu rozvoje venkova – Získávání dovedností, animace a provádění vyhlásila Místní akční skupina Podřipsko tréninkovou výzvu k předkládání žádostí. Cílem výzvy je podpora veřejných akcí lokálního a mikroregionálního charakteru konaných na území MAS (tzv. měkkých akcí).

12.2.2014
SDÍLEJ:

Logo skupiny.Foto: archiv

MAS Podřipsko musí následně vybírat z minimálně tří obdržených žádostí, pokud se nesejdou 3 a více nabídek, bude výzva zrušena. Výsledkem výběrového řízení bude uzavření smlouvy s vybranými žadateli na spolupořádání konkrétní akce. Jeden žadatel může podat pouze jednu žádost o dotaci.

O podporu mohou žádat pořadatelé akcí pro veřejnost jako jsou například akce společenské, sportovní, vzdělávací semináře apod. Místem realizace musí být území MAS Podřipsko, stejně tak žadatel musí mít místo bydliště, sídlo, provozovnu nebo jinak prokazatelně působit na daném území. Žadatelem mohou být obce, svazky obcí, nestátní neziskové organizace, církve a jejich organizace, příspěvkové organizace zřízené obcí, fyzická nebo právnická osoba, která podniká dle živnostenského zákona 455/1991 Sb.

Žadatel zabezpečí nejprve financování z vlastních zdrojů, dotace bude proplacena až po ukončení projektu. Celková částka na tréninkovou výzvu je 80 tis. Kč, min. výše podpory je 5 tis. Kč, max. výše je 15 tis. Kč na žadatele. Maximální míra dotace je 90 % způsobilých výdajů. Ty zahrnují např. pronájmy prostor, zařízení, vybavení, techniky, dále občerstvení, dopravu, ubytování, služby lektorů, účinkujících, přednášejících, DPH pro neplátce DPH. Akce musí být realizována v období od 1. 3. 2014 do 1. 6. 2014.

Výzva byla vyhlášena 13. 1. 2014, žádosti budou přijímány od 17. 2. 2014 do 24. 2. 2014 do 17:00 hodin (doručení do sídla MAS Podřipsko – Očkova 2,  413 01 Roudnice nad Labem). Před tímto termínem uspořádá MAS Podřipsko školení žadatelů, které se uskuteční 13. 2. 2014 a 17. 2. 2014 od 17 hodin v zasedací místnosti MěÚ Roudnice n. L.

Žádost o dotaci včetně povinné přílohy je možné stáhnout v elektronické podobě z webových stránek www.maspodripsko.cz/realizovane-projektry/osvojovani-schopnosti. Naleznete zde náležitosti žádosti o dotaci, preferenční kritéria, kritéria přijatelnosti, informace o způsobu hodnocení a výběru žádosti a kontakty, na kterých budou zodpovězeny Vaše případné dotazy.

Jan Broft, předseda MAS Podřipsko


A co teď?

Pokud si nevíte rady s vyplněním žádosti nebo máte jakýkoliv dotaz ohledně tréninkové výzvy, využijte nabídky školení od Místní akční skupiny Podřipsko. Termíny školení: čtvrtek 13. 2. 2014 a pondělí 17. 2. 2014 od 17 hodin ve velké zasedací místnosti MěÚ Roudnice nad Labem.

Dne 13. 1. 2014 byla Místní akční skupinou Podřipsko vyhlášena výzva pro předkládání žádostí o dotace na podporu akcí společenského, kulturního, sportovního nebo vzdělávacího charakteru. Žadatelem o dotaci mohou být obce, svazky obcí, neziskové organizace, církve, příspěvkové organizace obcí, fyzické a právnické osoby, které prokazatelně působí na území MAS. Veškeré potřebné informace jsou uvedeny v textu výzvy a jejích přílohách nawww.maspodripsko.cz! Na těchto stránkách naleznete také formulář žádosti o dotaci ke stažení.


Autor: Redakce

12.2.2014 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

Gastronomie - The PUB Praha 6 - číšník / servírka 35 000 Kč Moderní restaurace v Dejvicích hledá do svého kolektivu číšníky a servírky na HPP, případně i na brigádní výpomoc. Praxe v oboru nemusí být podmínkou, vše jsme schopni naučit, výhodou vám spíše bude komunikativnost, příjemné vystupování a zodpovědnost. Nabízíme práci v zaběhlé restauraci s finančním ohodnocením mezi 30.000 - 35.000 Kč měsíčně a možností profesního růstu na pozici vedoucí směny. Nástup možný ihned. Životopis zasílejte na email. Administrativa - Vedoucí výroby -super mzda,13.a 14. plat,bonusy, auto 50 000 Kč Hledáme dynamickou osobnost se zkušeností s vedením výroby a manažerskými dovednostmi do stabilní, mezinárodní firmy. Nabízíme pestrou a velmi dobře placenou práci s pevnou pracovní dobou 8 – 16:30h. Vaše ohodnocení se skládá i z řady dalších bonusů, příplatků a prémií, které firma poskytuje. Rovněž nabízíme možnost kariérního postupu v rámci společnosti. Na oplátku očekáváme perfektní organizační dovednosti, schopnost vést lidi, preciznost, systematičnost a zájem o další vzdělávání. Náplň práce: Plánování, řízení a koordinace výroby a zajišťování stanovených úkolů. Odpovědnost za přidělování pracovních úkolů, plnění denní produkce a zvyšování kvality výrobků. Zajišťování vybavení dílen a jejich průběžná kontrola. Vedení, motivování a hodnocení pracovního výkonu podřízených zaměstnanců. Příprava podkladů pro mzdy a kontrola docházky. Kontrolování dodržování bezpečnostních, protipožárních a hygienických předpisů a předpisů souvisejících s výkonem práce svých podřízených. Řešení problémových situací, přijímání a realizace nápravných opatření k jejich odstranění. #gyhzj Gastronomie - Práce a brigády servírka 110 Kč Do japonsko korejské restaurace v centru Prahy hledáme posilu do našeho týmu na pozici servírka. Jsme menší, útulná restaurace s přátelským kolektivem a chutnou, luxusní gastronomií. Pokud Vás naše nabídka zaujala, prosíme o kontaktování na níže uvedené telefonní číslo. Administrativa - Recepční vysokoškolských kolejí 90 Kč Přijmeme recepční pro administrativní budovu. Náplň práce - správa recepce, komunikace s klienty, ubytování studentů.

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Videosouhrn 24. září 2018

Řádění vichřice na Tachovsku a vstupenky na královský Real: zhlédněte videa dne

Videosouhrn 22.–23. září 2018

Plavání s policejními želízky a vrhání slaměného balíku v sukni: videa víkendu

Požár kulturního stánku a co všechno chybí Praze: prohlédněte si videa dne

Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku ve dnech 19. až 21. září 2018.

Bikrosová dráha místo odpadků a zloděj, co se s okradeným hádá: videa dne

Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku v úterý 18. září 2018.

Opilý narkoman na motockylu a požár v ostravském Albertu: zhlédněte videa dne

Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku v pondělí 17. září 2018.

Bujaré veselí vesnice roku a deset let dřiny na ruině kostela: videa víkendu

Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku o víkendu 15. až 16. září 2018.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT