V letošním ročníku se podruhé automaticky hodnotily všechny obce s rozšířenou působností (ORP), kterých je v Ústeckém kraji šestnáct. Do soutěže se dále samostatně přihlásilo šestnáct obcí z našeho regionu, jež nejsou ORP. I letos se vyhlašovala cena veřejnosti za nejlepší webové stránky měst a obcí. Cenu veřejnosti získala obec Líšťany.

Pořadí soutěžících obcí

Obce s rozšířenou působností: 1. Chomutov - www.chomutov.cz 2. Lovosice - www.meulovo.cz 3. Litoměřice - www.litomerice.cz Obce, které nejsou ORP: 1. Mnetěš - www.mnetes.cz 2. Povrly - www.povrly.cz 3. Úštěk - www.mesto-ustek.cz Cena veřejnosti pro webové stránky měst a obcí: Líšťany - www.obec-listany.cz

„Všem oceněným blahopřeji. Dosáhnout úspěchu v soutěži Zlatý erb při tak silné konkurenci není vůbec jednoduché. Svým přístupem jste prokázali, že jste otevřeni novým trendům a snažíte se zajistit, aby vaše stránky byly co nejpřívětivější pro uživatele,“ uvedl hejtman Jan Schiller.

Výsledky celostátního kola, do kterého postupují Chomutov a Mnetěš, budou vyhlášeny dne 15. května 2024 na konferenci ISSS v Hradci Králové.

Další zajímavosti z Ústeckého kraje najdete na stránkách Ústeckého kraje www.kr-ustecky.cz a na jeho facebookovém profilu.