VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Na těchto stránkách najdete archivní články
Podřipského deníku. Aktuální zprávy z Podřipska
najdete nově na Litoměřickém nebo Mělnickém deníku.

Litoměřický deník Mělnický deník

Sluníčko Deníku: Můžete hlasovat

Ústecký kraj - Přinášíme vizitky malých slečen, které jejich rodiče přihlásili do soutěže Deníků v severních Čechách a agentury Reas agency Sluníčko Deníku. Dozvíte se, jaké soutěžící jsou a co je baví.

11.2.2014
SDÍLEJ:

1. TEREZKA POLÁKOVÁ, 5 let, Ústí nad Labem.Foto: archiv rodiny

Jen na Vás, čtenářích, je, které z nich pošlete do velkého březnového finále. Tam se dostanou dvě malé slečny z každého z deseti okresů ze severních Čech. Na dvě finalistky z Ústecka bude čekat kromě postupu také několik hezkých cen.

A jak můžete svoji favoritku poslat do finále? Naše pravidla jsou jednoduchá. Podpořit dívky můžete pouze prostřednictvím hlasovacího kuponu, který najdete každý den v tištěném Litoměřickém deníku. Vyplněné hlasovací lístky můžete odevzdat osobně v redakci nebo zaslat poštou.

O tom, která z dvacítky finalistek získá titul Sluníčko Deníku a řadu skvělých cen, včetně zájezdu do Itálie, rozhodne odborná porota. Velké finále proběhne v sobotu 29. března v Městském divadle v Novém Boru. Jeho průvodcem bude herec a pohádkový princ Miroslav Šimůnek. V porotě mimo jiné zasednou vítězky miss Kateřina Průšová nebo Eliška Bučková.

A co čeká na vítězku? Kromě titulu Sluníčko Deníku, krásné korunky a velkého dortu to je zájezd k moři do Itálie pro dvě osoby, poukaz na odběr značkového oblečení, odpolední menu v restauraci na oslavu vítězství. Zkrátka nepřijdou ani slečny na druhém a třetím místě. I ony dostanou korunky, poukazy na víkendovou dětskou rekreaci v Čechách a značkové oblečení. Všechny finalistky potěší velký dárkový koš s dobrotami, hračky nebo knížky.

Hlasování končí ve čtvrtek 13. března!

1. TEREZKA POLÁKOVÁ, 5 let, Ústí nad Labem

Upovídaná Terezka ráda tancuje a zpívá, navštěvuje kroužek tancování a ve školce hraje na flétnu. Je to malá parádnice, která si ráda hraje na modelku. Je velkou maminčinou pomocnicí, dokonce jí v domě dětí pomáhá vést kroužky pro maminky s dětmi.

2. VERUNKA NIEČOVÁ, 8 let, Most

Verunka je odmalička sluníčko a zlatíčko celé rodiny, ráda tančí a zpívá si po celý den, chodí do lidové školy umění na zpěv, je pro každou srandu a ráda se fotí.

3. BARBORKA LŽÍČAŘOVÁ, 8 let, Děčín

Barunka je šikovná holčička s tanečním talentem, která se nestydí a nebojí ukázat, co všechno umí. Ráda si hraje na školu, s panenkami nebo s legem. Ráda s maminkou a babičkou vaří nebo peče, stejně jako tatínkovi v garáži zamete podlahu nebo navozí dřevo na zátop.

4. BARUNKA BLÁHOVÁ, 10 let, Lovosice

Barča je normální slečna, která je veselá  a sportuje. A pozor! Hraje fotbal za tým SK Sokol Brozany, ráda poslouchá hudbu, plave a má ráda filmy a seriály o dívkách, mezi její nejoblíbenější patří Violetta nebo Hannah Montana.

5. VERUNKA MINÁŘOVÁ, 5 let, Krupka

Verunka je rodinné sluníčko, které má neustále úsměv na tváři. Je veselá, kouzelná, milá, šikovná a hlavně svá. Zajímá ji vše okolo šatiček, střevíčků, parádění a hlavně všechny princezny a barbínky. Je to zkrátka malá princeznička. Moc ráda tančí a baletí. Ve školce chodí do kroužku tancování, ale také umí pěkně řádit venku na kole. Doma si maluje, modeluje a vytváří nemožné. Je prostě originální.

6. KAČENKA BECKOVÁ, 5 let, Chomutov

Usměvavá slečna se spoustou zájmů a energie, závodně se věnuje krasobruslení, v němž získala už několik ocenění včetně těch nejlepších. Navštěvuje taneční a literárně dramatický obor v ZUŠ v Chomutově. Baví jí kreslení, focení, plavání a veškeré aktivity, kde uplatní svou kreativitu. Je kamarádská, ráda pomáhá mladším dětem, ale i dospělým.

7. VIKTORKA JURSÍKOVÁ, 5 let, Chomutov

Temperamentní Viktorka tančí v Chomutovské taneční škole Beethoven D.C., miluje hudbu, zpěv a tanec.

8. TEREZA TOMÁŠKOVÁ, 8 let, Děčín

Veselá Terezka jen tak v klidu neposedí. Pohyb si užívá v oddíle mažoretek. Podle rodičů už ve svém věku moc dobře ví, co chce a je velmi talentovaná. Dokonce byla již podruhé účastnicí kadeřnické show.

9. KAČENKA DOČEKALOVÁ, 7 let, Most

Tvrdohlavá prvňačka, která umí doma občas zlobit. Ráda zpívá, tancuje a sportuje. Miluje zvířata, hlavně koně, v jejichž sedle tráví tábory o prázdninách.

10. ROZÁLKA JINDROVÁ, 5 let, Duchcov

Veselá cácorka, která se pořád hýbe, ať už při cvičení nebo tanci. Také ráda zpívá a kreslí.

11. ELIŠKA KOMÁROVÁ, 9 let, Ústí nad Labem

Eliška je veselá a společenská slečna s velkým smyslem pro humor. Má ráda pohyb, věnuje se závodně moderní gymnastice. Vedle toho ráda tancuje a kreslí

12. ALŽBĚTA MARIE ŠTOLOVÁ, 5 let, Hvížďalka u Loun

I když Betynka půjde do školy až v září, umí už číst, psát i počítat. Učí se hrát na housle, ráda si hraje s plyšovými kamarády, se stájí a koňmi nebo s auty. Má dva starší sourozence a někdy je pořádně paličatá.

13. ALENKA LÍSKOVCOVÁ, 7 let, Březno u Chomutova

Alenka chodí do 1. třídy, kde jí to velmi baví, je přirozeně zvídavá, snaživá a učenlivá, proto jí paní učitelka také často chválí. Od mala je hodně živá, veselá a velmi společenská. Baví jí atletika, zpěv, malování, keramika, říkanky a tancování, mezi její koníčky patří i mažoretky. Alenka také miluje zvířátka, kterých má doma několik a o které se ráda stará.

14. LAURA VANČOVÁ, 5 let, Ústí nad Labem

Upovídaná holčička, z které jednou vyroste třeba známá malířka nebo krasobruslařka. Na oboje má velký talent. Volno ale netráví jen nad skicákem a na ledě, s oblibou lyžuje a jezdí na kole.

15. VIVIAN TUHÁČKOVÁ, 11 let, Litvínov

Vivi je plná energie. Ve svém volnu zvládá tréninky baletu, je členkou volejbalového oddílu VK Litvínov. Nejvíc času ale věnuje modernímu tanci, sama si dokonce vymýšlí choreografie. Miluje svého pejska biewera Caspera, s kterým si ráda hraje a učí ho nejrůznější lumpárny.

16. PAVLÍNKA SABOLČÍKOVÁ, 8 let, Bílina

Pavlínka je velice šikovná a talentovaná holčička. Má za sebou recitační soutěž Bořeňská čarodějnice, kde vyhrála 1. místo. Ve výtvarné soutěži byla na 3. místě. Chodí do ZUŠ Bílina na sborový zpěv a v loňském roce začala hrát na klávesy, které musela letos přerušit. Kormě toho ráda tancuje, tvoří, baví jí korálkování. Podle maminky vyniká ve škole, je velmi skromná a pomáhá druhým kolem sebe. Vše, co dělá, dělá s nadšením a hlavně srdíčkem.

17. ANIČKA KUŽELKOVÁ, 5 let, Chlumec

Andulka, ač chodí ještě do školky, je pěkně aktivní.  Hraje na klavír, zpívá ve známém chlumeckém pěveckém sboru Koťata, ráda kreslí, plave, tančí a miluje zvířata. Doma má svého čtyřnohého mazlíka, perského kocourka Wilíčka. Už teď má prý jasno, čím jednou bude – veterinářkou. A jak o ní říkají rodiče, i přes řadu aktivit je zvládne ještě zlobit.

18. LENKA BARTALOVÁ, 10 let, Nové Sedlo u Žatce

Lenka nezkazí žádnou legraci, je hodně společenská. Ráda tančí, hraje na flétnu, čte a vyrábí z keramiky. Najdete ji také na zeleném trávníku, jak prohání míč, je totiž velkou hráčkou fotbalu.

19. ŠTĚPÁNKA MERTINOVÁ, 5 let, Chomutov

Komunikativní a stále dobře naladěná Štěpánka se ráda předvádí.  Od plenek má ráda vodu, plave, skáče a tancuje, kdy navštěvuje Taneční školu Beethoven DC Chomutov. V jednom roce vyhrála 3. místo v soutěži výrobce dětských přesnídávek.

20. KAČENKA VOLÁKOVÁ, 6 let, Štětí

Kačenka má velký smysl pro humor, pro rodiče je krásné veselé sluníčko.

21. BARUNKA RULÍKOVÁ, 8 let, Ústí nad Labem

Nápaditá a veselá Barča je možná budoucí držitelkou prestižního ocenění Thálie v kategorii balet. Takhle velký sen má slečna, která se ničeho nebojí a jejímž velkým vzorem je baletní mistr Vladimír Gončarov. Na svém snu pracuje, již třetím rokem pilně trénuje v ústeckém Divadle opery a baletu. Barča je ale všestranná slečna. To dokazuje další její velký kůň – hasiči. Čtvrtým rokem k nim jako malá dobrovolnice patří a se „svojí jednotkou" soutěží v hasičském sportu. Ráda rovněž cestuje, velmi se jí líbí v Českém ráji.

22. MARUŠKA VADLEJCHOVÁ, 5 let, Most

Hodná, hravá, ale žádná rebelka. Nejraději jezdí na koni a zpívá v dětském pěveckém sboru Permoníček, jinak ráda maluje a dívá se na pohádky, má ráda zvířátka a doma se stará o 2 křečíky.

23. KAČENKA BARTOŠOVÁ, 9 let, Řehlovice

Prkna, která znamenají svět, učarovala kamarádské Kačce. Ta je členkou divadelního kroužku Balanc při základní škole v Trmicích. Kromě toho také ráda hraje na flétnu, kreslí, čte a prohání se na kole či se stará o zvířata.

24. ANITA BERÁNKOVÁ, 5 let, Most

Malý, hravý a neustále velice upovídaný smíšek, který miluje kreslení, bruslení hudbu, focení, divadlo, knihy, vodu, zvířátka a procházky v přírodě.

25. SANDRA TRINEROVÁ, 9 let, Strojetice u Podbořan

Čtvrťačka Sandra patří ve škole mezi jedničkáře, je chytrá a přátelská dívka. Má hodně kamarádů a kamarádek a svou povahou, která je přirozeně autoritativní, si většinou ve společnosti získává vůdčí pozici. Mezi její koníčky patří především tanec, navštěvuje TK Power of Dance v Podbořanech, který se pyšní nejedním vítězstvím na tanečních soutěžích. Další její koníčky jsou malování na plátno, zvířata, zpěv, četba a vyprávění vtipů.

26. BARUNKA HANUSKOVÁ, 7 let, Ústí nad Labem

Veselá a přátelská Baruška je plná energie. Má ráda společnost a pohyb. Ostatně to dokládají její zájmy: již čtvrtým rokem se věnuje plavání, navštěvuje ústeckou taneční skupinu Freedom, ráda jezdí na kole, bruslí a lyžuje.

27. ELIŠKA HLAVSOVÁ, 5 let, Jirkov

Mezi největší záliby činorodé Elišky patří tanec, kdy navštěvuje taneční kroužek. Kromě toho rovněž s oblibou zpívá, maluje, má ráda knížky a čtení, logické hry, přírodu a zvířátka.

28. ANETKA WOLFOVÁ, 6 let, Bílina – Hrobčice

Anetka je velice kreativní, moc ráda maluje, vyrábí oblečky na panenky, zkouší šít, začíná s pletením košíků z papíru, moc ráda pomáhá při pečení dortů, cukroví, ráda zdobí perníčky. Další její záliba je aerobik, kde se nyní připravuje na svoje první vystoupení.

29. EMMA JANČÁRKOVÁ, 7 let, Braňany

Emička je hodná, veselá, chytrá a společenská holčička, má vynikající smysl pro humor, ráda sportuje, zpívá, miluje svoji rodinu a snad všechna zvířátka. Má vynikající paměť.

30. NATÁLKA CHALOUPKOVÁ, 6 let, Ústí nad Labem

Prvňačka Natálka je kamarádská a miluje zvířata. Podle rodičů jí škola baví, navštěvuje v ní kroužek počítačů a pohybové hry. Hýbe se ale i ve svém volnu, několikrát týdně trénuje aerobic, s klubem vystupuje na nejrůznějších soutěžích. Svoji tvořivost uplatňuje v keramické dílně.

31. NETKA KOMOROUSOVÁ, 9 let, Teplice

Čtvrťačka Anetka má ráda pohyb. Již třetím rokem chodí na kroužek mažoretek, kde sklízí ocenění, věnuje se rovněž gymnastice a trénuje tanečním oddílu. Její největší radostí jsou ale psi a koně.

32. TEREZKA FIEDLEROVÁ, 10 let, Bohušovice nad Ohří

Terka se dokáže pro všechno nadchnout a do všeho umí jít po hlavě a naplno. Ráda maluje, zpívá, sporuje a jdou jí ruční práce. Už od školky navštěvuje výtvarný obor na umělecké škole, zpívá se sborem Kukaček v litoměřickém Hlásku a chodí do divadelního kroužku. Miluje zvířata a podle rodičů musí mít poslední slovo.

33. DOMINIKA NAGYOVÁ, 10 let, Boletice nad Labem

Aktivní slečna ráda zpívá, tancuje a její velkou zálibou jsou mažoretky. Jejich členkou je již čtvrtým rokem, vystupuje sólo i ve formacích na nejrůznějších soutěží, včetně například republikového závodu Dance Děčín.

34. DANA VÁVROVÁ, 8 let, Ústí nad Labem

Třeťačka Danča možná jednou bude herečka. Jako čtyřletá si zahrála v pohádce Dešťová víla a svět filmu ji tak čaroval, že dnes navštěvuje literárně-dramatický obor v ZUŠ Evy Randové. Mezi její záliby patří recitování básní, malování, zpěv a čtení, jízda na kole nebo třeba stolní tenis. Ráda navštěvuje baletní představení v ústeckém divadle. Nebojí se zkoušet nové aktivity.

35. MAGDALENKA SUCHÁ, 6 let, Louny

Veselá malá slečna, která má ráda velkou společnost. Ráda tancuje a zpívá. A jak říkají její rodiče, je pěkně zvědavá.

36. KLÁRKA PICKOVÁ, 5 let, Braňany

Klárka je velice živá a šikovná holčička, baví ji kreslení, psaní, v zimě bruslení, v létě plavání. Ráda chodí do lesa na houby a s dědou na ryby. Moc se těší, až půjde do školy a už umí poznat a napsat všechna písmena a čísla. Ze všeho nejraději má ale tancování, chodí do kroužku břišních tanců a moc jí to jde.

37. AMY SUCHÁ, 6 let, Košťany

Pohybově nadanou Amy najdete na kurtu, kde s raketou v ruce prohání soupeřky, ráda také tančí a maluje.

38. VERUNKA SIBŘINOVÁ, 9 let, Most

Verča je zábavná, kamarádská, společenská holka do nepohody. Soutěživá a aktivní. Ráda sportuje, lyžuje bruslí, hraje házenou a plave. Navštěvuje dramatický kroužek, hraje na klavír a zpívá. A čas si vždycky udělá na pohodu s knížkou.

39. DANIELKA JÁNSKÁ, 9 let, Chomutov

Kamarádská, usměvavá, milá k ostatním, pilná ve škole, tak charakterizují rodiče školačku Danču. Ta ráda tancuje, plave a bruslí, hraje stolní hry a vyráží na výlety do okolí nebo chomutovské zoo, kde se jí jako milovnici zvířat velmi líbí.

40. LUCINKA MAŠKOVÁ, 8 let, Ústí nad Labem

Upovídaná Lucinka má velkou fantazii. Vymýšlí si vlastní pohádky a nejrůznější příběhy, prostor k tomu má v dramatickém kroužku. Zvídavá holčička miluje svoji mladší sestřičku, ráda čte, maluje a zpívá.

41. VIKTORKA CIGÁNIKOVÁ, 7 let, Údlice

Zvídavá Viktorka ráda poznává nové věci. Díky tomu si také oblíbila malování a tanec, ve kterém je velmi úspěšná. Doma už si vytvořila sbírku devíti medailí, které vytancovala za TŠ Stardance v Chomutově.

42. ZUZANKA SOUKALOVÁ, 8 let, Teplice

„Asi jako každá holčička ráda tančím a zpívám, baví mě jezdit na kole, běhat v zimě na běžkách, v létě jsem každou volnou chvilku v bazénu, hraji na housle a chodím na aerobik. Moc ráda chodím do divadla a jiná vystoupení. Také se ráda převlékám do krásných šatů a hraji si s kamarádkami na princezny. Myslím si, že se nebojím ničeho, zkouším a poznávám vše, co se naskytne," napsala o sobě sama Zuzka.

43. KATEŘINA LIPČÁKOVÁ, 8 let, Chabařovice

Třeťačka Kačenka ráda tancuje, hraje na flétnu, zpívá a maluje. Jejím velkým kamarádem je pohyb. Velmi dobře si ale rozumí i s matematickými úlohami. Má nadprůměrné IQ, které jí poslalo do školní lavice již v 5 letech. Předloni se probojovala až do finále velké soutěže Ústecký talent.

44. ZUZANKA BURDOVÁ, 6 let, Louny

Upovídaná Zuzanka ráda maluje a tancuje. Volný čas tráví ve skautském oddíle.

45. VERONIKA SCHICK, 7 let, Ústí nad Labem

Velkým koníčkem přátelské a milé Verči je moderní  tanec, který pravidelně trénuje v ústeckém Tanečním klubu Life.  Kromě češtiny mluví plynně německy a rodičům prý dělá radost, jak je hodná.

46. LEONTÝNKA KRÁKOROVÁ, 5 let, Chomutov

Leontýnka závodně tancuje a chodí do sboru. Podle rodičů je velmi aktivní a pěkně upovídaná.

47. ŠTĚPÁNKA ZÁHOROVÁ, 7 let, Teplice

Štěpánka je milá, srdečná, přátelská, veselá a chytrá malá slečna, která má spoustu kamarádů. Ráda čte, maluje, zpívá, tančí a hraje na flétnu. V létě ráda jezdí na kole.

48. KLÁRKA ŠTROUGALOVÁ, 5 let, Ústí nad Labem

Klárka je podle rodičů hodně upovídaná a společenská. Ráda zpívá, recituje a tancuje.

49. TEREZKA BURDOVÁ, 10 let, Louny

Malá slečna ráda maluje, vyrábí keramiku, volný čas tráví ve skautském oddíle a energii vybíjí na gymnastice.

50. BARUNKA RULÍKOVÁ, 8 let, Ústí nad Labem

Nápaditá a veselá Barča je možná budoucí držitelkou prestižního ocenění Thálie v kategorii balet. Takhle velký sen má slečna, která se ničeho nebojí a jejímž velkým vzorem je baletní mistr Vladimír Gončarov. Na svém snu pracuje, již třetím rokem pilně trénuje v ústeckém Divadle opery a baletu. Barča je ale všestranná slečna. To dokazuje další její velký kůň – hasiči. Čtvrtým rokem k nim jako malá dobrovolnice patří a se „svojí jednotkou" soutěží v hasičském sportu. Ráda rovněž cestuje, velmi se jí líbí v Českém ráji.

51. VALERIE HLINOVSKÁ, 10 let, Chomutov

Usměvavá Valinka se ráda učí nové věci. Miluje pohyb, již čtvrtým rokem závodí v disco dance. Tancuje sólo, malou skupinu i ve formacích a je několikanásobnou mistryní ČR. Vedle toho chodí do lidušky na sólový zpěv. Spolu s maminkou vybojovaly před čtyřmi lety titul 2. vicemissis ČR. Valinka zároveň miluje zvířata a kdyby mohla, tak má doma velkou zoologickou zahradu.

52. ADÉLKA VEREŠOVÁ, 7 let, Svádov

Rozesmátá Adélka má čerta v těle. Tahle prvňačka nevydrží chvilku v klidu, pořád prý vymýšlí lotroviny. Nejraději ze všeho ale tancuje, už třetím rokem dochází do Tanečního centra Marverci, kde loni s kamarádkami vytancovaly pár medailí, dokonce jsou mistryněmi republiky. Ráda se prohání na kole, kolečkových bruslích a vyrábí keramiku.

53. MARKÉTKA CIPROVÁ, 8 let, Březno

Marky je kamarádská, usměvavá a soutěživá. Miluje zvířata, hlavně koně, ale jejím největším koníčkem je krasobruslení, kterému se věnuje od loňského dubna. Ráda tancuje a kreslí.  Letošní rok je kapitánkou kroužku mladších mažoretek místní školy.

54. MARKÉTKA MARŠINSKÁ, 5 let, Ústí nad Labem

Majdalenka, jak jí říkají doma, je extrovertní holčička, která se nezastaví. Ve školce zpívá ve sboru, cvičí zumbu, s oblibou recituje dlouhé básničky a už rok chodí do Taneční školy Gebert pro nejmenší, s níž pojede v březnu na první velkou soutěž.  Doma nejraději maluje a tvoří se vším, co pokud možno nadělá velký nepořádek.

55. MARKÉTKA RYŠAVÁ, 5 let, Bílina

Podle maminky je Markétka velmi živé a neposedné dítě.  Moc ráda si maluje, zpívá a tráví čas ve svém pohádkové světě jako ostatní děti jejího věku. Občas umí být tohle upovídané sluníčko prý pěkně paličaté.

56. JULIE CHARCHOŇOVÁ, 10 let, Ústí nad Labem

Julinka je velmi milá a aktivní holčička. Jejími zálibami jsou tanec, zpěv, ráda soutěží. Nedá dopustit na své sourozence a ochotně pomáhá své mamince. Chodí do 5. třídy a ráda si hraje na modelku.

57. DENISKA MASAŘOVÁ, 6 let, Česká Kamenice

Upovídaná a upřímná Deniska se nebojí vystupovat na veřejnost. Průpravu má z oddílu roztleskávaček. Průchod svojí kreativitě dává při kreslení a tvoření nejrůznějších výrobků, ráda kreslí, zpívá a baví jí focení.

Autor: Redakce

11.2.2014 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

annonce-logo

Nabídky práce

+ Podat inzerát

Administrativa - Administrativa Asistent, asistentka22 000 Kč

Všeobecní administrativní pracovníci. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 22000 kč, mzda max. 24000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Základní administrativní práce, práce s PC, základy Word, Excel, tvorba dodacích listů, příprava výroby. Docházka zaměstnanců, knihy jízd. 1x za 14 dní víkend na zkrácený úvazek., Způsob prvního kontaktu zaměstnavatele: e-mailem nebo telefonicky Po - Pá 8:00 - 16:30 hod.. Pracoviště: Pekařství a cukrářství jiří krejný s.r.o., 410 02 Lovosice 2. Informace: Jiří Krejný, +420 605 969 944.

Administrativa - Administrativa Asistent, asistentka10 000 Kč

Všeobecní administrativní pracovníci administrativní pracovník. Požadované vzdělání: úso (vyučení s maturitou). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 10000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: požadujeme středoškolské vzdělání, Anglický jazyk - komunikativní úroveň nutností, pečlivost, flexibilita. Jedná se o zástup za MD na dobu určitou - 2 roky, prozatím zkrácený úvazek (08:00 - 12:00 hod.), v budoucnu možný nárůst úvazku na 6 hod., popř. plný pracovní úvazek v horizontu přibližně 1 roku. Náplň práce: administrativní práce spojené s chodem obchodního oddělení. Nabízíme: zajímavou práci v zahraniční společnosti, každodenní využití AJ. Benefity: firemní stravování zdarma, výuka AJ zdarma na pracovišti, bonusy - příspěvek na dovolenou, roční bonus, dárky pro zaměstnance atd. Způsob kontaktování zaměstnvatele: zaslat životopis v AJ i ČJ.. Pracoviště: Kos wire europe s.r.o., Siřejovická, č.p. 1212, 410 02 Lovosice 2. Informace: Jana Tomčalová, +420 416 916 713.

Vzdělávání a školství - Vzdělávání a školství Učitel26 020 Kč

Učitelé na 2. stupni základních škol. Požadované vzdělání: vysokoškolské. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 26020 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: nutná pedagogická kvalifikace dle zákona o pedagogických pracovnících pro učitele 2. stupně, vhodná aprobace - zeměpis, tělesná výchova, výtvarná výchova, anglický jazyk., Způsob prvního kontaktu zaměstnavatele: e-mailem, telefonicky nebo osobně - dle telefonické domluvy.. Pracoviště: Základní škola aloise klára úštěk, Polské lidové armády, č.p. 11, 411 45 Úštěk. Informace: Renata Opočenská, +420 416 795 456,736 613 489.

Vzdělávání a školství - Vzdělávání a školství Učitel26 020 Kč

Učitelé na 1. stupni základních škol (kromě v přípravných třídách základních škol) učitel/ka 1.stupně. Požadované vzdělání: bakalářské. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 26020 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: pohodového člověka, který dokáže být pro děti skvělým průvodcem a vzorem, pro rodiče partnerem a pro kolegy týmovým hráčem., Stravenky, další vzdělávaní, tvůrčí prostředí, Způsob kontaktování zaměstnavatele: e-mailem.. Pracoviště: Základní škola t. g. masaryka štětí, 9.května 444, okres litoměřice, 9. května, č.p. 444, 411 08 Štětí. Informace: Gabriela Hrušková, +420 774 518 831.

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Videosouhrn Deníku – středa 21. února 2018

Bronzová Samková v Brně a 88letý násilník s paličkou na maso: videa dne

Český dům se otevřel sportovcům i veřejnosti.
26

Česko má další zlato. Vysloužil si ho v Koreji olympijský dům

Jedna rolba vládne všem a po krk ve vodě v minus pěti: prohlédněte si videa dne

Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku v úterý 21. února 2018.

Hokejisté porazili USA a zahrají si na OH o medaili. Francouz vychytal nájezdy

/FOTOGALERIE, ANKETA/ Uf, to bylo drama! Čeští hokejisté postoupili do semifinále olympijského turnaje, když porazili tým USA 3:2 po samostatných nájezdech. Američané ale byli tuhé sousto, i když národní tým byl po většinu zápasu lepší. O finále se svěřenci trenéra Josefa Jandače utkají s Ruskem.

Neuvěřitelně agresivní omyl v dálničním tunelu a karate v metru: videa dne

Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku v pondělí 19. února 2018.

Deník vyhlašuje pátrání: Hledá se pamětník tábora v Letech

Máte známého či příbuzného, který během druhé světové války prošel táborem v Letech? Žije ve vašem okolí pamětník, nebo třeba potomek člověka, který v táboře byl?

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT